Jak vybrat správnou velikost oblečení?

U veškerého nabízeného oblečení jsou standardně na výběr velikosti v UK mírách. Pro lepší představu jakou velikost zvolit je u každého produktu s výběrem velikostí odkaz na velikostní tabulku, ze které jednoduše zjistíte jaká je ta Vaše správná velikost.

Co se stane po dokončení objednávky?

Po každém dokončení objednávky od nás dostanete automaticky vygenerovaný email s detailním přehledem objednaného zboží, způsobem dopravy a celkovou cenou.

V případě, že některé zboží již nebude dostupné u dodavatele budeme Vás o této skutečnosti informovat emailem s dotazem zda si přejete nedostupné zboží stornovat, nebo nahradit.

Za jak dloUho dostanu své zboží?

Veškerou naši nabídku tvoří outletové zboží které je na externích skladech u zahraničních dodavatelů. Veškeré objednávky jsou zpravidla doručovány do 7 - 11 kalendářních dnu.

O odeslání zásilky budete informování emailem s trackovacím číslem Vaší zásilky. Stejná informace Vám bude zaslána od České pošty na telefoní číslo uvedené při registraci.

Nesedí mi velikost, je možná výměna?

Pokud Vám nepadne objednaná velikost a máte zájem o výměnu za menší / větší zašlete nám zboží zpět spolu s vytištěným a řadně vyplněným formulářem pro výměnu zboží.

Chci vrátit mnou zakoupené zboží

Není zboží podle Vašich představ a přejete si ho vrátit? Není nic jednodušího, zašlete nám ho do 14ti dnů od obdržení zpět spolu s vyplněným formulářem pro vrácení zboží. Peníze Vám budou vráceny v co nejkratší lhůtě maximálně však do 14ti dní.

Mohu si zboží vyzvednout osobně?

Bohužel osobní odběr neposkytujeme

 


Accept Site use cookies